شرط گذاشتن پرسپولیس برای جذب فرجی یا نعمتی از تیم ایران خودرو

marzi

مدیر کل انجمن
پرسنل مدیریت
تلاش باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکنان یحیی گل محمدی از باشگاه ایران خودرو و اما قراردادی بودن بازیکنان کار پرسپولیس را سخت کرده است

پرسپولیس.jpg


به گزارش "اوهایا"، تیم فوتبال پرسپولیس اولین بازی نیم فصل دوم خود را انجام داد که تنها خرید این تیم مهدی ترابی بوده است. اما باتوجه به فاصله بازی های این دو هفته پایانی و نقل و انتقالات پرسپولیس هنوز به دنبال برآورده کردن خواسته های یحیی گل‌محمدی است.

باتوجه به جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری، سرمربی پرسپولیس خرید یک مدافع میانی را در دستور کار مدیران این باشگاه قرار داده و دو مورد از بازیکنان شهرخودرو رت معرفی کرده است. فرجی و نعمتیبازیکن و شاگرد او در ایران خودرو بودند و برای کسب سهمیه ی اسیایی تیم ایران خودرو نقش های مورد تاییدی را اجرا کردند تا گل

محمدی برای جذب این دو بازیکن مجاب شود

علی نعمتی مدافع 25 ساله که با قد و قامت 182 سانتی متری در خط دفاع نقش آفرینی می‌کند و فرشاد فرجی 26 ساله نیز پس از حضور در تیم هایی چون صنعت نفت، راه آهن، خونه به خونه و... حالا آماده یک جابجایی بزرگ است. او فصل گذشته تک گل تیم شهرخودرو در دیدار با پرسپولیس را زد که منجر به شکست پرسپولیسی ها شد.

به نظر می‌رسد در روزهای آینده روند مذاکرات سریع تر پیش برود و پرسپولیس برای سومین بازی نیم فصل یا دیدار جام حذفی، یکی از این بازیکنان را در اختیار داشته باشد. اما نکته اصلی این است که به جز پرسپولیس و خود بازیکن، یک طرف دیگر یعنی شهرخودرو هم در مذاکرات حضور دارد و به همین خاطر قرمزها نمی‌توانند از قطعی بودن این خرید اطمینان داشته باشند.
 

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

آمار انجمن

موضوعات
21
نوشته‌ها
21
کاربران
1
آخرین کاربر
marzi
بالا