رونمایی از کارت آیکان برترین بازیکنان فوتبال ایران

marzi

مدیر کل انجمن
پرسنل مدیریت
یحیی گل محمدی، مدافع سال های دور تیم ملی از طرفداری کارت آیکان دریافت می کند.
سرمربی فعلی پرسپولیس و کسی که این تیم را در فصل گذشته مسابقات فوتبال ایران قهرمان کرد، کسی که در دوران بازی اش یکی از بهترین های خط دفاعی فوتبال ایران بود، قطعا لیاقت دریافت کارت آیکان را دارد. فوتبال برای یحیی گل محمدی از تراکتور شروع شد. جایی که او فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد و در پی آن پس از حضور در هلال احمر راهی باشگاه پورا شد. نمایش های خوب یحیی در 4 سال حضورش در پورا باعث شد تا او مدنظر پرسپولیس قرار بگیرد و سرانجام یحیی گل محمدی با قراردادی 4 ساله پرسپولیسی شد. پس از پایان دوران اول حضور یحیی در پرسپولیس او راهی فولاد خوزستان شد، تیمی که او سه فصل در آن بود و البته که در بازی های مهمی برای این تیم به میدان رفت. پس از حضور در فولاد دست تقدیر باز هم یحیی را به پرسپولیس برگرداند و باعث شد تا او سه فصل دیگر پیراهن سرخ رنگ پرسپولیس را برتن کند. آخرین مقصد دوران بازیگری یحیی صباباتری بود جایی که او و هم تیمی هایش در فصل قابل توجه در مسابقات جام حذفی موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند. پس از سه فصل حضور در صباباتری، وقت خداحافظی برای یحیی از فوتبال بود و کفش هایش را آویخت. اما خب این خداحافظی، یک خداحافظی کامل نبود و یحیی به سرمربیگری روی آورد. صبای قم، تربیت یزد، نساجی، نفت تهران، ذوب آهن، تراکتور، شهرخودرو و پرسپولیس (دو دوره) باعث شده تا یحیی همواره کنار فوتبال ایران باشد و از حضورش فوتبال ایران بهره مند شود. یحیی در مربیگری نیز یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است و اکنون با پرسپولیس، در پی کسب یک قهرمانی دیگر است و البته که، یحیی به دنبال قهرمان کردن سرخپوشان ایران در مسابقات آسیایی است. حال زمان پرداختن به کارت های یحیی است.
اولین کارت یحیی به دوران مربوط به پرسپولیسش اختصاص یافته است.
از افتخارات یحیی با پرسپولیس می توان به قهرمانی در مسابقات لیگ ایران در سال های 74 و 75 اشاره کرد. دومین کارت گل محمدی به دوران او در فولاد خوزستان مربوط است. این مدافع در 41 بازی برای فولاد به میدان رفته و شش گل هم با لباس فولاد به ثبت رسانده است.
آخرین کارت یحیی گل محمدی هم مثل سایرین به دوران ملی او مربوط است.
سرمربی فعلی پرسپولیس 74 بازی ملی در کارنامه خود دارد. صحبت کافی است، این شما و این کارت آیکان یحیی گل محمدی. 536456.jpeg
 

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

آمار انجمن

موضوعات
21
نوشته‌ها
21
کاربران
1
آخرین کاربر
marzi
بالا