خواننده محبوب علی اصحابی به کرونا مبتلا شد

marzi

مدیر کل انجمن
پرسنل مدیریت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به روسای دانشگاههای علوم پزشکی بر لزوم بازنگری طرح شناسایی خانه به خانه افراد مبتلا به کرونا در قالب شیوه محله محور پس از سکون جمعیت سیال تاکید کرد.


553844.jpeg

نمکی روز دوشنبه در این نامه که به روسای دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی فرستاده.وبا گسترش جمعیت در روز های اخیر به دلیل سفر های نوروزی با اجرای طرح شناسایی خانه به خانه موارد مبتلا در قالب شیوه محله محور را منوط به سکون جمعیت سیال دانست و مرحله جدید بیماریابی را مستلزم بازنگری، عنوان کرد .
در این نامه تاکید کرد: قرار بود در صورت عدم جا به جایی جمعیت در راستای تشدید بیماریابی در طرح شهید سلیمانی با همکاری عزیزانمان در سازمان بسیج از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ برای شناسایی خانه به خانه موارد مبتلا در قالب شیوه محله محور اقدام کنیم .
وزیر بهداشت تاکید کرد: همکاری صمیمانه و موثر همکارانمان در دانشگاه های علوم پزشکی و عزیزان بسیجی مستمر و موثر خواهد بود. طرح بیماریابی خانه به خانه، طرحی است که با مشارکت بسیج و هلال احمر با وزارت بهداشت در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با مراجعه به در منازل و ارائه خدمات مشاوره ای، حمایتی و در صورت لزوم انجام تست سریع نسبت به شناسایی افراد مبتلا به کرونا می پردازد. در صورت لزوم افراد بیمار به پزشک ارجاع می شوند یا در خانه یا اماکن نقاهتگاهی قرنطینه می شوند.


علی اصحابی از ابتلایش به ‎کرونا خبر داد
دردهای این بیماری در دو روز اول گفته: «درد امانم را بریده. یک لحظه قطب شمالم و لحظه بعدی جهنم سوزان».
او که چند سال پیش با اجرای جنجالی در تلویزیون خبرساز شد،پس از سه سال سکوت اواخر سال گذشته قطعه تو کجایی را منتشر کرد.

5545454.jpeg
 
آخرین ویرایش:

کاربران آنلاین

هیچ کاربری آنلاین نیست.

آمار انجمن

موضوعات
21
نوشته‌ها
21
کاربران
1
آخرین کاربر
marzi
بالا