دانلود زیرنویس فیلم The Forever Purge 2021

دانلود زیرنویس فیلم پاکسازی ابدی 2021

در فیلم The Forever Purge 2021 در حالی که فرقه ای از غارتگران غیرقانونی تصمیم می گیرند که پاکسازی سالانه در طلوع آفتاب متوقف نشود و در عوض هرگز پایان نیابد ، همه قوانین شکسته شده است و.. دانلود زیرنویس فیلم The Forever Purge 2021 را از ohaya.ir دریافت کنید.

دانلود زیرنویس فیلم The Forever Purge 2021

دانلود زیرنویس فیلم The Forever Purge 2021

معرفی کوتاه فیلم

 

The Forever Purge یک فیلم ترسناک و اکشن ناشناخته آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی اوراردو گوت و نویسندگی خالق سریال جیمز دموناکو است که وی همچنین به همراه جیسون بلوم و مایکل بی تهیه کنندگی کرده است.

این فیلم که در ابتدا به عنوان آخرین قسمت در نظر گرفته شده بود ، به عنوان پنجمین فیلم از مجموعه تخفیف Purge و دنباله مستقیم فیلم The Purge: Election 2016 در سال 2016 عمل می کند. در این فیلم آنا د لا رگورا ، تنوخ هوئرتا ، جاش لوکاس ، کسیدی فریمن ، لون رامبین ، الخاندرو اددا و ویل پاتون بازی می کنند و گروهی از افراد را دنبال می کند که پس از ادامه جنایت و قتل جنبش شورشیان سعی در فرار از ایالات متحده دارند. در سراسر کشور پس از پایان پاکسازی.(Wikipedia)


امتیاز در IMDB

 

دانلود زیرنویس فیلم

فیلم ” The Forever Purge 2021 ” در سایت IMDB با کسب رتبه 5.5 از 10 در یک رده بندی میانه قراردارد که مجموع امتیازهایی که به این فیلم داده شده است را میتوانید ببینید . دانلود زیرنویس فیلم


مشخصات فیلم

 

کارگردان : Everardo Gout

نویسندگان : James DeMonaco (based upon the characters created by)

ستاره ها : Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas


لینک دانلود

 

هماهنگ با نسخه : WEBDL, WEBRip, HDRip

دانلود با لینک مستقیم | ارائه توسط سایت Ohaya.ir

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.