دانلود زیرنویس فیلم Spiral 2021

دانلود زیرنویس فیلم مارپیچ 2021

در فیلم Spiral 2021 یک جنایتکار مغز متفکر شکلی پیچیده از عدالت را در مارپیچ به راه می اندازد، فصل وحشتناک جدیدی از کتاب اره.. دانلود زیرنویس فیلم Spiral 2021 را از ohaya.ir دریافت کنید.

دانلود زیرنویس فیلم Spiral 2021

دانلود زیرنویس فیلم Spiral 2021

معرفی کوتاه فیلم

 

مارپیچ یک فیلم ترسناک آمریکایی به کارگردانی دارن لین بوسمن و نویسندگی جاش استولبرگ و پیتر گلدفینگر در سال 2021 است.
این نهمین قسمت از مجموعه فیلم های Saw است. در این فیلم کریس راک ، ماکس مینگلا ، ماریسول نیکولز و ساموئل ال جکسون بازی می کنند و تلاش پلیس برای جلوگیری از یک قاتل کپی برداری از جیگساو را دنبال می کند.
جیمز وان و لی وانل ، سازندگان اصلی این مجموعه و همچنین کوین گروترت ، پیشکسوت راک و سریال ، به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند.

صحبت های قسمت دیگر Saw پس از اکران Jigsaw در سال 2017 آغاز شد ، با کریس راک که می خواست به ژانر وحشت راه یابد. برادران Spierig که کارگردانی فیلم Jigsaw را بر عهده داشتند علاقه داشتند که برای فیلم دیگری برگردند اما سرانجام علیه آن تصمیم گرفتند.

این پروژه با پرداخت صحیح فیلمنامه راك توسط استولبرگ و گلدفینگر در ماه مه 2019 اعلام شد. بقیه اعضای بازیگران در ژوئیه پیوستند ، و فیلمبرداری آن در آن ماه و آگوست در تورنتو انجام شد.

در ابتدا قرار بود در ماه مه سال 2020 اکران شود ، اسپیرال به دلیل همه گیری COVID-19 به تأخیر افتاد و با نمایش تئاتر در 14 مه 2021 توسط Lionsgate در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم از سوی منتقدان به دلیل کارگردانی جدید امتیازات مورد ستایش قرار گرفت اما درمورد موفقیت کامل در اختراع مجدد آن اختلاف نظر داشت. (Wikipedia)


امتیاز در IMDB

 

دانلود زیرنویس فیلم

فیلم ” Spiral 2021 ” یا به زبان فارسی ” مارپیچ ” در سایت IMDB با کسب رتبه 5.3 از 10 در یک رده بندی میانه قراردارد که مجموع امتیازهایی که به این فیلم داده شده است 26 هزار، تا 22 تیر 1400 میباشد. دانلود زیرنویس فیلم


مشخصات فیلم

 

کارگردان : Darren Lynn Bousman

نویسنده : Josh Stolberg, Pete Goldfinger

ستاره ها : Chris RockSamuel, L. JacksonMax, Minghella


لینک دانلود

 

هماهنگ با نسخه : BluRay, BRRip, WEBDL, WEBRip, HDRip

دانلود با لینک مستقیم | ارائه توسط سایت Ohaya.ir

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.