دانلود زیرنویس فیلم She and He 1963

دانلود زیرنویس فیلم او و او 1963

در فیلم She and He 1963 یک فیلم درام ژاپنی به کارگردانی سوسومو هانی در سال 1963 است. این جشنواره در چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم برلین برگزار شد که در آن ساچیکو هیداری برنده جایزه خرس نقره ای بهترین بازیگر زن شد.. دانلود زیرنویس فیلم She and He 1963 را از ohaya.ir دریافت کنید.

دانلود زیرنویس فیلم She and He 1963

دانلود زیرنویس فیلم She and He 1963

معرفی کوتاه فیلم

 

یک زن طبقه متوسط در توکیو ، نائوکو ایشیکاوا (ساچیکو هیداری) با همسرش در یک ساختمان آپارتمانی درخشان و جدید در تپه ای مشرف به زاغه نشین زندگی می کند.

هرچه همسرش Eiichi (ایجی اوکادا) بیشتر درگیر زندگی خود به عنوان تاجر می شود ، نائوکو به دنبال راه هایی برای گسترش زندگی خود است حتی با کاهش دامنه و صمیمیت زندگی همسرش.

او وقتی با فقر در همسایگی خود آشنا می شود ، احساس امنیت خود را از دست می دهد.

او خود را به طرز عجیبی به سمت یک پارچه کش ، ایکونا (کیکوجی یاماشیتا) که در زیر یک قلع حلبی با یک کودک نابینا و یک سگ زندگی می کند ، جلب می کند و آسایشگاه های زندگی طبقه متوسط او به طرز غیرقابل جبرانی از بین می رود. (Wikipedia)


امتیاز در IMDB

 

دانلود زیرنویس فیلم

فیلم ” She and He 1963 ” یا به زبان فارسی ” او او ” در سایت IMDB با کسب رتبه 7.2 از 10 در یک رده بندی خوب قراردارد که مجموع امتیازهایی که به این فیلم داده شده است 165 عدد، تا 23 تیر 1400 میباشد. دانلود زیرنویس فیلم


مشخصات فیلم

 

کارگردان : Susumu Hani

نویسنده ها : Kunio Shimizu, Susumu Hani

ستاره ها : Sachiko Hidari, Kikuji Yamashita, Eiji Okada


لینک دانلود

 

هماهنگ با نسخه : —–

دانلود با لینک مستقیم | ارائه توسط سایت Ohaya.ir

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.